Гроші на карту через 15 хвилин

Що таке позики онлайн?

Позики онлайн — це видача грошових коштів у борг фізичній або юридичній особі після схвалення заявки, яку заявник оформив на сайті або в мобільному додатку. Переказ грошей заявнику відбувається переказом на банківську карту, банківський рахунок, електронний гаманець або іншим шляхом. Діяльність компаній, що видають позики онлайн, регулюється законом Республіки Казахстан «Про мікрофінансових організаціях».


Швидкий позику грошей без зайвих формальностей – тепер це можливо з сервісом онлайн позик MoneyMan. Перший сервіс термінових позик в Казахстані дозволяє отримати грошові кошти на кращих умовах! Сьогодні не треба збирати пакет документів, вносити заставу і шукати поручителів для банку. Щоб взяти гроші в борг, потрібен тільки Інтернет і 10-15 хвилин вашого часу.

Короткострокові позики в MoneyMan – це можливість отримати онлайн кредит при першому зверненні від 200 000 тенге на невеликий термін за вигідними процентними ставками, які залежать від строку договору позики. За допомогою зручного калькулятора ви самостійно можете розрахувати суму погашення.

кожен день ми допомагаємо вирішувати фінансові проблеми тисячам людей, які не потребують зволікань, що потрапили в складну ситуацію. Більше не доведеться займатися вирішенням питання: де знайти гроші в скрутну хвилину.

Як отримати позику

Для того щоб подати заявку на онлайн позику від MoneyMan, позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

  • Громадянство Республіки Казахстан
  • Досягнення повноліття
  • Наявність рахунку в банку, банківської картки
  • Наявність пристрою з виходом в інтернет

сумлінні позичальники при повторному зверненні можуть розраховувати на видачу суми до 200 000 тенге. Взяти вигідний онлайн-позику можливо навіть з поганою кредитною історією за умови чесного заповнення всіх відомостей про себе.

Переваги сервісу Moneyman

Скористайтеся такою можливістю, як позики онлайн в Казахстані через інтернет за допомогою сервісу MoneyMan, та оцініть її переваги, як це вже зробили тисячі наших клієнтів.

Крім того, онлайн позики в MoneyMan – це:

Позики онлайн - способи отримання

Існуючі види кредитних продуктів, у тому числі кредити від банку, часто не відповідають потребам позичальників. Кредит онлайн, як і позику — це послуга для тих, кому потрібні гроші тут і зараз, коли немає можливості відвідати офіс банку. Коли гроші потрібні "ще вчора", на допомогу прийде компанія MoneyMan, оперативно надає гроші в борг під відсотки.

взяти гроші до зарплати можна одним із таких способів:

Ви обираєте зручний для себе спосіб отримання позики, вказуєте його при заповненні заявки на сайті Moneyman.kz і вже протягом доби можете скористатися грошима.

Де знайти гроші швидко – знає Мані Мен

Як взяти позику онлайн? – це питання хвилює багатьох людей, раптово зіткнулися з фінансовими труднощами. Кошти, не закладені в бюджет, можуть раптово знадобитися на лікування, додаткові освітні курси, усунення поломки автомобіля чи побутової техніки та інші цілі. MoneyMan пропонує отримати миттєво гроші в інтернеті менше ніж за 24 години.

Зрозуміла анкета, дані лише одного документа, повна автоматизація процесу і миттєве схвалення заявки – все це економить час наших клієнтів. Інтернет виводить позику на новий рівень, дозволяючи в найкоротший час отримувати гроші в розпорядження і так само швидко погашати позику. Де знайти ще більш зручні умови?

Мікрокредити, пропоновані фінансовими організаціями, називають ще експрес-позиками. Основні їх відмінності від звичайних споживчих позик: гроші в день звернення, мінімум документів (наприклад, видача за паспортом), невеликі суми на короткий термін, щоденне нарахування відсотків.

Позикові кошти можна зняти з рахунку готівкою або оплачувати покупки та послуги карткою відразу після зарахування грошей – вибір залишається за позичальником.